У МОЗ оновили список регіонів, яким заборонено послаблювати карантин

У МОЗ оновили список регіонів, яким заборонено послаблювати карантин
22.05.2020 20:28
shadow
Вісім областей України не зможуть послабити карантин з 22 травня — У МОЗ оновили список регіонів, яким заборонено послаблювати карантин
Вісім областей України не зможуть послабити карантин з 22 травня


Вісім областей і Київ не зможуть послабити карантин з 22 травня

Об этом сообщает База компромата


У Міністерстві охорони здоров’я заборонили переходити на другий етап послаблення карантину восьми областям та місту Київ.


Про це повідомили в Центрі громадського здоров’я.


Заборона стосується Київської, Рівненської, Закарпатської, Волинської, Донецької, Луганської, Полтавської та Чернівецької областей, а також Києва.


Водночас мер Києва Віталій Кличко звертався до уряду з проханням дозволити послаблювати карантин у місті. Зокрема просив дозволити з 25 травня відновити роботу метро, бо «в місті відбувається транспортний колапс».
large
large_1


Зранку у переліку неготових регіонів були 11 областей, зокрема Дніпропетровська, Миколаївська та Хмельницька. Але наразі їм дозволили переходити до другого етапу послаблень.


Станом на 9:00 22 травня в Україні підтверджено 20 148 випадків Covid-19, з них 6 585 одужали, 588 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 442 випадків.Читайте також: Медики знову страйкують. Цього разу «запалала» Біла Церква

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-moz-onovili-spisok-regioniv-yakim-zaboroneno-poslablyuvati-karantin-681986.html”