Стало відомо про трьох нових "мажорів" з Обухівського району, які захворіли на коронавірус

25.03.2020 23:23
shadow
Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

До Олександрівської лікарні міста Києва потрапили на лікування від коронавірусу троє людей з Обухівського району, двоє з яких є бізнесменами

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Нараза Приходька у Faсebook.


— пише Назар Приходько.


Чоловік розповідає, що нещодавно до медичного закладу на лікування доставили трьох "мажорів" з Обухівського району. Перший з них це Олександр Желтан, який є власником десятнків компаній та був бізнес-партнером одіозного Ігора Кононенка. Також за його словами, Желтам фігурував у скандалі з відведенням земельної ділянки посеред дорожньої розв’язки у Києві під СТО.


Читайте також: Чого насамперед боятися під час пандемії?


Як зазначає він далі, то другою є Раїса Манжола. Вона власниця мережі ресторанів "Mastergood". А третьою жертвою коронавіруса стала Софія Поліщук, якій наразі всього лише 19 років, але проживає вона за адресою Армена Мєлікяна, який є один з власників "Андрушівського маслозаводу".


Також нагажаємо, що у Київський області станом на ранок 25 березня офіційно підтверджено 22 випадки захворювання на коронавірус, найбільше хворих на COVID-19 на Обухівщині.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/03/25/stalo-vidomo-pro-troh-novih-mazhoriv-z-obuhivskogo-rajonu-yaki-zahvorili-na-koronavirus/”