Прикордонники розповіли про завантаженість пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС

Прикордонники розповіли про завантаженість пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС
14.01.2020 07:32
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні

Завантаженість пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС суттєво збільшилась.

Про це у понеділок повідомляє Урядовий портал з посиланням на Адміністрацію Державної прикордонної служби України.

Збільшення пасажиро-транспортного потоку пов’язано з тим, що після завершення новорічних та різдвяних свят на виїзд з України до країн Європейського Союзу повертаються українці, які там тимчасово проживають або навчаються.

"Скупчення транспортних засобів спостерігалося практично у всіх пунктах пропуску, а на окремих напрямках досить значні. При цьому пропускна спроможність пунктів пропуску не дозволяє одночасно забезпечити оформлення великої кількості транспортних засобів", — зазначили у Держприкордонслужбі.

Для розвантаження було збільшено кількість прикордонних нарядів, посилено режимні заходи у пунктах пропуску, постійно відбувався обмін інформацією та взаємодія з суміжними країнами, які в тому числі відкривали додаткові смуги руху.

Станом на 13 січня практично всі пункти пропуску розвантажені. На окремих напрямках перебуває незначна кількість транспортних засобів:

з Республікою Польща: "Ягодин" – 10, "Устилуг" – 10, "Рава-Руська" – 10, "Грушів" – 20, "Краковець" – 30;
зі Словацькою Республікою: "Малий Березний" – 10, "Ужгород" – 10;
з Угорщиною: "Тиса" – 15.

Раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба проходить оптимізацію штатної структури і вже підійшла до скорочення 4 регіональних управлінь.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/prikordonniki-rozpovili-pro-zavantazhenist-punktiv-propusku-na-kordoni-z-krainami”