Покупці купують непотрібні смартфони: експерти дізналися навіщо

16.07.2019 00:37
shadow

Дослідницька компанія Counterpoint Technology Market Research оприлюднила дані звіту про продажі смартфонів за травень 2019 року. Дані здивували експертів – споживачі скуповують непотрібні для себе смартфони, повідомляє “Сегодня“.

Йдеться про смартфони з підтримкою мереж 5G. Аналітики визначили, що моделі з підтримкою новітніх мобільних мереж найактивніше скуповували в тих регіонах США, які на даний час не покриті 5G. Причому, за потримаю цього стільникового модуля доводиться переплачувати, але це не зупиняє споживачів.

Оператори мобільного зв’язку сильно розрекламували 5G, як наступний гігантський прорив у розвитку бездротових технологій майбутнього. На жаль, прориву не сталося. Станом на сьогоднішній день, 5G доступна мало де – лише деякі великі міста отримали підтримку нових мереж. Тим не менш, це не заважає людям купувати телефони з 5G.

Очікується, що майже кожен великий виробник смартфонів випустить свою версію смартфона 5G до кінця поточного року. Звіт Counterpoint пророкує, що в 2019 році буде продано понад 5 мільйонів смартфонів 5G, і зазначає, що цей прогноз був би на 60% вище, якби Apple випустила iPhone з підтримкою 5G в нинішньому році, але за чутками модель з підтримкою нових мереж з’явиться роком пізніше.

Перш ніж придбати пристрій з 5G, потрібно розуміти, що розгортання мереж може зайняти роки. І, звичайно, 5G забезпечує високі швидкості зв’язку, але також має істотний недолік – погане проникнення через стіни автомобілів і будівель, що може позначатися на дальності і стабільності сигналу, що передається.Джерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/100506”