Волинські митники зупинили мільйонну контрабанду цигарок

Волинські митники зупинили мільйонну контрабанду цигарок
11.01.2019 07:54
shadow

Волинські митники на посту "Доманово" попередили намір контрабанди білоруських цигарок на майже півтора мільйона гривень.

60 тисяч пачок тютюнових виробів марки «NZ 10» виробництва Гродненської табачної фабрики «Неман» з акцизними марками Білорусії, але без акцизних марок України були приховані серед тепло- та звукоізоляційни матів. Їхня вартість – 1 млн 404 тис грн, – повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Контрабанду перевозив громадянин Білорусії, який працює водієм-експедитором перевізника. Він виконував замовлення щодо постачання партії матів українському покупцю. Проте серед легального імпорту способом, що утруднює його виявлення, порозкидав 120 картонних ящиків. У них містились блоки цигарок.

Відповідно до статті 483/1 Митного Кодексу України переміщення товарів у спосіб, що утруднює їх виявлення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією товару.

Відтак, цигарки вилучені. Матеріали про притягнення порушника до відповідальності передані на розгляд суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинські митники роздали музеям вилучені на кордоні речіДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/35187/volinski-mitniki-zupinili-milyonnu-kontrabandu-tsigarok/”