Не витримав атаки: скандальний екс-заступник міністра оборони відмовився від місця в "Слузі народу"

Не витримав атаки: скандальний екс-заступник міністра оборони відмовився від місця в "Слузі народу"
13.06.2019 00:57
shadow

Екс-заступник міністра оборони Юрій Гусєв, якого запідозрили в корупційних схемах, відмовився від участі в дострокових виборах у Верховну Раду від президентської партії "Слуга народу".

Кандидат був на 41 місці в передвиборних списках політсили і міг стати новим главою Міноборони, передає "Новое время".

"Я вирішив і це моє рішення не продовжувати участь у парламентських виборах", – заявив Гусєв.

Новини
"Не допустіть у Раду!" В партії Зеленського помітили скандального прокурора

Юрій Гусєв

Юрій Гусєв

lb.ua

Причиною, за його словами, стала інформаційна атака на нього, яка тривала останні дні. Гусєв запевнив, що за цим стоять ті ж люди, які його атакували в 2015-му році, коли він працював у Міністерстві оборони.

Екс-заступник міністра також розповів, що за день до з’їзду партії "Слуга народу" пройшов перевірку на детекторі брехні, результати якої були передані президенту Володимиру Зеленському та керівництву АП.

"Наскільки я знаю, результати були позитивними", – додав він.

При цьому, Гусєв заявив, що обговорив рішення не йти в парламент із главою держави. У команді Зеленського він залишиться в іншій ролі, яка буде озвучена пізніше. "Фейкові новини буду спростовувати фактами", – підсумував Гусєв.

Юрій Гусєв

Юрій Гусєв

theБабель

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо про причетність Гусєва до справ про завищення ціни при закупівлі палива для армії, а також про будівництво квартир для військових.

За даними нардепа від "Народного фронту", координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука, обидва розслідування так і не довели до кінця.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні інформацію про скандальні факти з біографії кандидатів, представлених у списках політичних партій на вибори-2019 до Верховної Ради, просимо повідомляти до редакції. Українці заслуговують знати правду!

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ne-vitrimav-ataki-skandalnij-eks-zastupnik-ministra-oboroni-vidmovivsya-vid-mistsya-v-sluzi-narodu.htm”