На Волині очікують €600 млн інвестицій від створення індустріального парку

15.03.2019 09:19
shadow

Від створення індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької ОТГ на Волині впродовж наступних 5-8 років очікують 3500 робочих місць та понад 600 мільйонів євро інвестицій.


Про це заявив голова ОДА Олександр Савченко під час Ради регіонального розвитку у Ковелі, – повідомили IA ZIK у відділі інфополітики ОДА.


«Область має унікальну можливість перетворитися в транспортно-логістичний HUB і стати західними воротами України в Європу», – зауважив Савченко.


За його словами, в індустріальному парку створять митно-логістичний термінал, де поєднають вузьку європейську та широку українську залізничні колії. Разом із тим, працюватимуть над будівництвом сучасних транспортних коридорів із Чорного моря до Балтики та з Європи через Одесу до країн Азії, котрі дозволятимуть безперешкодно постачати на українські та європейські ринки товари як із нашої держави, так і країн Євразійського регіону.


Ще одна амбітна мета – перетворити занедбане містечко Олику разом із усім відомим замком у справжній культурно-історичний центр.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/15/na_volyni_ochikuyut_600_mln_investytsiy_vid_stvorennya_industrialnogo_parku_1529911”