Чілдрен Кінофест представив імідж фестивалю та оголосив журі конкурсу

13.03.2019 15:33
shadow
Чілдрен Кінофест представив імідж фестивалю та оголосив журі конкурсу
VІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який щорічно проходить за підтримки Держкіно, представив офіційний постер: імідж фестивалю, присвячений Чарлі Чапліну.

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

“Цьогоріч виповнюється 130 років з дня народження видатного режисера та актора, на честь якого було названо символ Чілдрен Кінофесту — Совеня Чарлі. На спадщину коміка на постері натякають його незмінні атрибути – масивні черевики, капелюх і тростинка.”, — ідеться в повідомленні.

Як зазначається, у межах фестивалю вже втретє пройде Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать українські кінематографісти – режисерка і сценаристка Марина Степанська, режисер та сценарист Аркадій Непиталюк та акторка Ірма Вітовська.

Прийом робіт на участь у конкурсі триває до 21 квітня 2019 року. 10 найкращих стрічок будуть показані в рамках фестивалю по всій Україні. Переможці конкурсу будуть відзначені призами від 5 до 20 тисяч гривень. Ознайомитися з умовами участь можна на сайті Чілдрен Кінофесту.

VІ Чілдрен Кінофест відбудеться з 31 травня по 9 червня 2019 року. Цього року почесним послом Фестивалю став вокаліст хіп-хоп гурту «ТНМК», продюсер, актор і тато 8-річного Микити Олег «Фагот» Михайлюта.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Повну програму фестивалю буде оголошено наприкінці квітня.

Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів. Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.

Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2658920-cildren-kinofest-predstaviv-imidz-festivalu-ta-ogolosiv-zuri-konkursu.html”